קצת על היער... 

"אתר יער בראשית הנמצא בפארק גני יהושוע בתל אביב בלב חורשת האקליפטוסים  על גדת הירקון, נבנה תוך שמירה והשתלבות בטבע ומכאן גם שמו, "יער בראשית".

הפעילויות והמתקנים ביער בראשית נבנו תוך שימוש במרכיבים הטבעיים כחלק מתפיסה של היער ככלי לפיתוח אישי וקבוצתי ושימוש במכלול החושים לחוויה הפועלת מרגע הכניסה למקום.

האתר קיים משנת 94' ומארח אלפי קבוצות לפעילויות שונות ומגוונות , אופי הביקור משתנה בהתאם למטרות הקבוצה . השבט שלנו מורכב מאנשי חינוך, מדריכי אתגרים , מנחי קבוצות בכירים ואנשי תכנון וביצוע מהטובים בתחום שהדבר המשותף לכולם הוא אהבת אדם וטבע.


בשל הניסיון , הלוקיישן והערך המוסף  מן הראוי שתתנו לנו לאתגר אתכם!"

 
השכנים שלנו הם בעלי חיים המסתובבים באופן קבוע ומהווים חלק מהנוף הטבעי, בניהם נקרים, עורבנים, דררות, קיפודים, ברווזים, אווזים, נוטריות, תנים ונמיות המגדלים דורות של צאצאים

יער בראשית בפייסבוק

        שבט היער :

מבט חלקי על השבט שלנו שמורכב ממדריכי אתגרים , מנחי קבוצות בכירים ואנשי תכנון וביצוע מהטובים בתחום שהדבר המשותף לכולם הוא אהבת אדם וטבע .
 

צ'יף - מימי

שמדברים על מפעל חיים אז החלק שנקרא חיים הוא שלה, לפני מעל 20 שנה יזמה הקימה ומטפחת עד היום את הפרוייקט החינוכי שלנו ובזכותה אלפי בני נוער נהנו ונהנים מחווית טבע אמיתית שמחזירה אותנו גם אם לזמן קצר לשורשים ולמקום שבו הכל התחיל .

דור ב'- לירון

מזין את אש מדורת השבט שלנו שהודלקה לפני שנים וממשיך בחיפוש אחר האתגר הבא כדי להביא אותו אליכם . בשטח לירון מטפל בכל נושא התוכן, תכנון וביצוע . רוב הסיכויים שאת סיבוב ההיכרות ביער תערכו איתי . נתראה .

היי טק -נטע

אמנם מהמזגן אבל היא זאת שדואגת לכל המנהלה וכמובן לכם בכל שאלה או בקשה, אנחנו בטוחים שתהנו ממקצועיות זריזות וכמובן חיוך . בפעם הבאה שתתקשרו או תשלחו מייל תדעו שאתם בידיים טובות (של נטע!) 
ברצוני להודות לך ולצוותך, בשם צוות המרכזים הקהילתיים , על החוויה המדהימה שהענקתם לנו ביער המקום המיוחד עם האוירה הקסומה, תרגילי הo.d.t .- שהציבו אתגרים לצוות והמדריכים המקצועיים שהקצתם לנו, כל אלו תרמו לגיבוש הצוות והיכרות יותר מעמיקה שתשרת אותנו בעתיד. 
ניצה ערמון - סמנכ"ל חברה וקהילה
  מהתגובות ששמעתי במשך השבועיים האחרונים- היה נפלא.!
הנערות , ובכלל כולן, מאוד נהנו.  
הכל היה טוב!
תודה על הסבלנות שלך- הדבקת גם אותי בסופו של דבר. נרגעתי. וכמובן על האוזן הקשבת  
גילי-ה , ויצו
  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר
אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה.
דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט
דולור, קראס אגת לקט וואל אאוגו וסטיבולום
סוליסי סת אלמנקום ניסי נון ניבאה.“
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר
אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. 
ישראל ישראלי
 

יער בראשית - גני יהושוע פארק הירקון, תל אביב
טלפון: 03-6437734
נייד: 0523988098
פקס: 036437735
מייל: info@yaarbereshit.co.il

עקבו אחרינו:

   
מפת האתר      *     תנאי השימוש באתר
בכדי להצטרף לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

 
.