פעילויות לבתי ספר ומוסדות חינוך


לעניין את הילדים ואת בני הנוער, לגרום להם להבין את המשמעות של שיתוף פעולה, עזרה הדדית, עמידה באתגרים והצלחה במשימות, אלו הדברים שצריכים לעמוד לנגד עיניו של כל מורה ושל כל אדם העוסק בפעילות חינוכית וערכית עם גילאים אלו.

ילדים, בניגוד למה שמקובל לחשוב, אוהבים שמציבים מולם אתגרים ומצבים מעניינים, הם לומדים מכך, מבינים כיצד לפעול במצבים שונים ובעיקר נהנים מהתחושה שהצליחו והתגברו על הקשיים, וכאשר הדבר נעשה במסגרת פעילות מהנה ומגבשת, הרי שהאלמנטים הללו באים לידי ביטוי בצורה רחבה יותר. קבוצות מגובשות, מאוחדות וסובלניות הן קבוצות שיצליחו לעמוד ביעדים, יצליחו במשימות וירוויחו יותר מאשר קבוצות שיפעלו באופן סוליסטי ובנפרד.

צוות יער בראשית מציע לתלמידי בתי הספר היסודיים, לחטיבות הביניים ולחטיבות העליונות שלל תוכניות גיבוש ואתגרים, ימי כיף ועניין ואפשרות ללמוד כיצד ניתן לשרוד, לשגשג ולהצליח אם רק משכילים לאחד כוחות, לאחוז ידיים ולעזור אחד לשני ועד כמה חיובית ומהנה תחושת ההצלחה הקבוצתית של אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד.

ביער בראשית הכיף וההנאה הוא שם המשחק והסדנאות מתאימות לבני כל גיל, מקטנים ועד גדולים, מתלמידים צעירים ועד למורים ותיקים, היכולים לקחת חלק בפעילות עם התלמידים, להוכיח להם כי לא נס לחם וליצור עמם דיאלוג מרתק שאי אפשר לייצר בשום כיתה פרונטאלית ובשום דרך שהיא במסגרת הבית ספרית, אלא רק בטבע, בחוץ ומתוך עניין שובר שגרה ומרתק.

במסגרת האלטרנטיבות המוצעות למסגרות חינוך ביער בראשית אפשר למצוא סדנאות מגוונות בנות מספר שעות או בנות מספר ימים, סדנאות המותאמות לצרכים ממוקדים ולתקציב מוגבל, הפעלות המתאימות לילדים בכל טווח גילאים ובכל רמה וכולן מובילות לתוצאה אחת ויחידה- יצירת זהות קבוצתית שמביאה לידי גיבוש חברתי, להבנה כי עזרה הדדית מביאה להצלחה והכרה בערך איחוד הכוחות והכישורים על פני רצון להצליח לבד
צוות יער בראשית הינו צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים בפיתוח תוכניות גיבוש והעשרה לקבוצות ולמסגרות חינוכיות מגוונות ואנו נשמח להיפגש אתכם, לספר לכם, לתאר לכם ובעיקר להראות לכם עד כמה פעילות השטח חשובה ליצירת תחושת האחדות והזהות של ילדינו היקרים, האהובים והסקרנים.

 
ברצוני להודות לך ולצוותך, בשם צוות המרכזים הקהילתיים , על החוויה המדהימה שהענקתם לנו ביער המקום המיוחד עם האוירה הקסומה, תרגילי הo.d.t .- שהציבו אתגרים לצוות והמדריכים המקצועיים שהקצתם לנו, כל אלו תרמו לגיבוש הצוות והיכרות יותר מעמיקה שתשרת אותנו בעתיד. 
ניצה ערמון - סמנכ"ל חברה וקהילה
  מהתגובות ששמעתי במשך השבועיים האחרונים- היה נפלא.!
הנערות , ובכלל כולן, מאוד נהנו.  
הכל היה טוב!
תודה על הסבלנות שלך- הדבקת גם אותי בסופו של דבר. נרגעתי. וכמובן על האוזן הקשבת  
גילי-ה , ויצו
  למימי המקסימה
זאת השנה השמינית ברציפות שאנחנו מגיעים ליער הנפלא שלך .  תודה רבה בשמי ובשם כל הילדים והצוות על יום פעילות מדהים ופורה .  אנחנו נהנים לגלות בכל פעם מחדש פעילות מיוחדת שמקרבת בין הילדים ומעניקה להם כלים שילוו אותם הרבה אחרי שהפעילות הסתיימה .

דרורה-על גלגלים ראשל"צ
 

יער בראשית - גני יהושוע פארק הירקון, תל אביב
טלפון: 03-6437734
נייד: 0523988098
פקס: 036437735
מייל: info@yaarbereshit.co.il

עקבו אחרינו:

   
מפת האתר      *     תנאי השימוש באתר
בכדי להצטרף לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

 
.