גיבוש וכיף לחברות ואירגונים


העבודה שלנו, ברוב המקרים, הינה מונוטונית, שגרתית וחוזרת על עצמה ואלו תהליכים שמובילים למצבי שחיקה ואפאטיות שלנו, כעובדים, אל מול הלקוחות, המטרות והיעדים של הארגון, העסק או החברה בהן אנו מועסקים. האינטנסיביות של העבודה, השעות הארוכות וחוסר הזמן הפנוי לדברים אישיים ופרטיים גורמים לעובדים רבים לקשיים בעבודה, לכשלים בטיחותיים ומקצועיים ובעיקר לערעור תחושת הזהות ושותפות הגורל בין מערכי הארגון, מגדול ועד קטן.

יער בראשית מציע לחברות ולארגונים פעילות שוברת שגרה, ימי כיף וגיבוש לעובדים ולמנהלים וסדנאות ODT, סדנאות אימון בשטח, שמטרתם חד היא, החזרת ממד הביחד לעובדים, יצירת הווי משותף החורג מגבולות המפעל או המשרד ובניית חוויות פיזיות ורגשיות שנשארות לטווח הארוך ונחקקות בזיכרון הקולקטיבי הן של העובדים והן של שדרת הניהול, היכולה להכיר, באופן עמוק ואינטימי יותר, את מי שעובד בפס הייצור, את מי שבזכותם הרווחים עולים, התפוקה גדלה והעסק מתפתח וצומח.

צוות יער בראשית יבנה עבורכם, חברות וארגונים, פעילות אתגרית ייחודית ומהנה, יתכנן פעילויות המתאימות לציבור העובדים בארגון ויוסיף לכך אלמנטים מקצועיים חסרי פשרות, אלמנטים שבזכותם יושגו גם ערכים חברתיים, תקשורת בינאישית ויכולת לעבוד בתיאום ובשיתוף פעולה לשם עמידה ביעדים והצלחה במשימות.

פעילות אתגרית ביער בראשית לחברות ולארגונים היא נקודת הפתיחה להמשך צמיחה,
שגשוג והצלחה עסקיים ולחיזוק רוח הצוות והזהות המשותפת בין כלל שדרת העובדים, מהזוטרים ביותר ועד למנכ"ל ולבעלים.

יער בראשית, הנמצא בלב ליבו של המטרופולין הסואן והלחוץ ביותר בישראל, תל אביב, הינו פנינה ירוקה של חורש טבעי, של מרחבים פתוחים ושל אווירת חופש וטבע, וצוות יער בראשית הינו מקצועי, מיומן ומנוסה בכל הנוגע לפיתוח תוכניות מיוחדות לחברות ולארגונים, לתכנון על פי צרכים, תקציב ויעדים, ולפיקוח ובקרה מא' ועד ת' על כל ההתנהלות ולמשך כל ההתנהלות, מסדנאות בנות שעות ספורות ועד לגיבושי שטח הנמשכים ימים שלמים.

העובדים שלכם זקוקים לשינוי אווירה ולפעילות מגבשת, וזה גם מה שהעסק שלכם צריך לשם התפתחות ושגשוג. אנו, ביער בראשית, נשמח להשמיע, לייעץ ולבנות ביחד יום פעילות חוץ שובר שיגרה עבורכם.
 
ברצוני להודות לך ולצוותך, בשם צוות המרכזים הקהילתיים , על החוויה המדהימה שהענקתם לנו ביער המקום המיוחד עם האוירה הקסומה, תרגילי הo.d.t .- שהציבו אתגרים לצוות והמדריכים המקצועיים שהקצתם לנו, כל אלו תרמו לגיבוש הצוות והיכרות יותר מעמיקה שתשרת אותנו בעתיד. 
ניצה ערמון - סמנכ"ל חברה וקהילה
  מהתגובות ששמעתי במשך השבועיים האחרונים- היה נפלא.!
הנערות , ובכלל כולן, מאוד נהנו.  
הכל היה טוב!
תודה על הסבלנות שלך- הדבקת גם אותי בסופו של דבר. נרגעתי. וכמובן על האוזן הקשבת  
גילי-ה , ויצו
  לגיא והצוות, אתם לא נורמלים !
לא היה פשוט לקבל את ההחלטה להוציא את כולם לפעילות אתגרית אבל כמו שהבטחת מההתחלה עד הסוף, היה מושלם !  
כולם נהנו והתגבשו , הצלחת להפוך קבוצה לצוות ולקרב בין העובדים באופן לא שיגרתי. ישר כח!

שי-מנכ"ל אקספרס דיזיין 
 

יער בראשית - גני יהושוע פארק הירקון, תל אביב
טלפון: 03-6437734
נייד: 0523988098
פקס: 036437735
מייל: info@yaarbereshit.co.il

עקבו אחרינו:

   
מפת האתר      *     תנאי השימוש באתר
בכדי להצטרף לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

 
.