יום הולדת לילדים

יום הולדת ביער בראשית- לחגוג זה בטבע שלנו

פעם בשנה מגיע לילדים שלנו לחגוג את יום הולדתם בצורה יוצאת דופן, כזו שכולם ידברו עליה ויזכרו אותה, כזו שגם אנחנו, כאבא ואמא גאים ומאושרים, נשמח להשתתף ולקחת בה חלק פעיל וכזו שיהיה מאוד קשה, עד בלתי אפשרי, לגבור עליה. גם עבור הבוגרים יותר, אלו שחוגגים יום הולדת בגילאים מבוגרים אך עדיין נשארים עם נפש של ילד, כזו המחפשת את הריגוש, את החוויה, את הסקרנות ואת המיוחד בחגיגות שלהם, ההמלצה שלנו היא חגיגת יום הולדת ביער בראשית.

מתחם יער בראשית הוא מתחם חווייתי ואתגרי הממוקם במיקום הכי מרכזי, תוסס, צבעוני וירוק בתל אביב, הלא הוא פארק הירקון ובמתחם זה יוכלו הילדים, וגם אתם המבוגרים, להרגיש כמו טרזן מלך החיות, לגלות כמו אינדיאנה ג'ונס ולדמות עצמנו להרפתקנים ומגלי עולמות הנעים בין מדבריות דרומיות ליערות עד לטיניים, כאשר הכל מכל וכל מאורגן, מסודר, מאובטח ומפוקח על ידי גורמים מקצועיים ומנוסים, הנותנים לכל אירוע ואירוע, כולל, כמובן, אירוע חגיגת יום הולדת ביער בראשית, את הדגשים החשובים לחוגגים ואת מלוא תשומת הלב לניואנסים ולבקשות מצד הלקוחות, כלומר, מצדכם!

אז מה למדנו עד כה? למדנו שחגיגת יום הולדת מוצלחת עושים במקום שיודע, ערוך ומוכן לספק חוויה שלא תישכח בהפעלות ייחודיות, במקום מקסים ומיוחד, באיכות מקצועית ומקצוענית ללא פשרות וללא עיגולי פינות ואפשרויות בחירה בין מגוון אופציות ותוכניות ייעודיות לכל אירוע ואירוע, כלומר אירוע יום הולדת עושים ביער בראשית כי לחגוג זה הטבע שלנו!!
ואם כל שלל הפעילויות וההרפתקאות השאירו אתכם ואת הקטנטנים רעבים וצמאים, אצלנו לא תצאו על בטן ריקה, באחריות. אנחנו מספקים ארוחה אותנטית באוהל רועים ושולחן יום הולדת עמוס ממתקים. רק תביאו את העוגה והנרות (להדליק בזהירות בבקשה)  ובואו ליער!

”זה לא מה שנעשה אלה מה שנגרום לכם להרגיש....".


אין מה להוסיף ואין מה לומר, לתת לילדים את התחושה של הטבע, של היער ושל הבראשית במרכז תל אביב, בלב המטרופולין העירוני הגדול והלחוץ, לספק להם כמה שעות טובות של פעילות חווייתית, מאתגרת ושונה ממה שהם מכירים, לאפשר להם לחלום שהם שורדים אמיצים בהישרדות, גיבורי ילדות כמו טרזן או לוחמים  היורדים באומגה ומשתלשלים מחבלים יכול להיות הדבר הכי כיפי, חשוב לשלב בחגיגה פעילות חברתית לגיבוש הקבוצה ויצירת אקלים חברתי מיטבי ובכך להעניק לילדים ערך מוסף לחגיגה .
אירוע יום הולדת ביער בראשית הוא היום שבו הכל סובב את הילדים, הוא, או היא, במרכז תשומת הלב ואנחנו, כל צוות היער והמתחם, ניתן לו, או לה, להרגיש הכי טוב שאפשר כך שגם הם ייהנו מכל מה שקורה להם ועבורם וגם אתם, ההורים, תוכלו להתרווח בניחותא במתחם בית הקפה המפנק שלנו, לנשום את האוויר הנקי, הצלול ולהביט ביופי של פארק הירקון - הילדים נמצאים בידיים הכי בטוחות, טובות ואחראיות שיש.

יום הולדת לילדים , איך חוגגים ??! 

 אז ככה, צוות המדריכים האיכותיים והמנוסים שלנו ייקחו אתכם לסיבוב של חוויות ואתגרים ברחבי המתחם. נעבור על גשר ההימלאיה, נקפוץ בין העצים בדיוק כמו טרזן מלך הג'ונגל (או, למען הדור הצעיר יותר, כמו דייגו), נגלוש באומגה ונראה את כל המתחם ממבט על בינות לענפי העצים וכאשר ממש נתעייף ונרצה לנוח, נשב לאכול באוהל רועים, נשתה תה חם, נאכל מכל טוב ונקנח בהמון ממתקים (הורים יקרים, האחריות על צחצוח השיניים אינה כלולה בהסכם...) ואסור לשכוח את כל האלמנטים מחויבי המציאות בכל חגיגת יום הולדת, כמו ברכות, משאלות, עוגה וכיבוי נרות ואפילו מוסיקה וריקודים- כמו שאמרנו, מדובר על: יום הולדת של פעם בחיים!!

התקשרו אלינו, עוד היום, לקבלת הצעת מחיר לחגיגת יום הולדת ביער בראשית שכולה חוויה אמיתית ושריינו את היום, הזמן וההפעלה הכי מתאימה לכם בטלפון: 03-6437734
 

רוצה לראות??יער בראשית בפייסבוק

יער בראשית - גני יהושוע פארק הירקון, תל אביב
טלפון: 03-6437734
נייד: 0523988098
פקס: 036437735
מייל: info@yaarbereshit.co.il

עקבו אחרינו:

   
מפת האתר      *     תנאי השימוש באתר
בכדי להצטרף לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

 
.