פעילות למתנסים

פעילויות אתגר וגיבוש למתנסי"ם ומרכזים קהילתיים

סדנאות איכות לצוות והנהלת מרכזים קהילתיים ומתנסי"ם , בניהול מרכז אחד הדברים החשובים זה גיבוש הצוות וחיזוק הקשרים החברתיים . ביער בראשית אנו עורכים סדנאות ופעילויות איכותיות הלקוחות מעולם ה ODT והותאמו במיוחד על ידי המומחים שלנו לדרישות של קבוצות ממרכזים קהילתיים . ההשפעה של סדנת גיבוש מתחלק לתובנות שמיישמים במהלך הסדנא ולפיתוח כישורים שישמשו אתכם בהמשך העבודה המשותפת .

גם לילדים החברים במתנ"ס יש לנו פעילות ייחודית ומעשירה המקנה להם ערך מוסף מעבר לכיף , ההגעה לשטח כבר מחדדת את החושים ודורשת היסתגלות במהלך העבודה , לכן האפקטיביות של פעילויות העשרה היא חזקה יותר בפעילות קבוצתית אתגרית ביער בראשית . בתוספת מנחה בכיר לסדנאות גיבוש פעילות מהסוג הזה תעניק לילדים הרבה מעבר לכף ואתגר . לקבלת פרטים נוספים ותוכנית פעילות לקבוצה שלכם ביער בראשית פנו אלינו בעזרת הטלפון או באמצעות הטפסים באתר .

יער בראשית בפייסבוק

ברצוני להודות לך ולצוותך, בשם צוות המרכזים הקהילתיים , על החוויה המדהימה שהענקתם לנו ביער המקום המיוחד עם האוירה הקסומה, תרגילי הo.d.t .- שהציבו אתגרים לצוות והמדריכים המקצועיים שהקצתם לנו, כל אלו תרמו לגיבוש הצוות והיכרות יותר מעמיקה שתשרת אותנו בעתיד. 
ניצה ערמון - סמנכ"ל חברה וקהילה
  מהתגובות ששמעתי במשך השבועיים האחרונים- היה נפלא.!
הנערות , ובכלל כולן, מאוד נהנו.  
הכל היה טוב!
תודה על הסבלנות שלך- הדבקת גם אותי בסופו של דבר. נרגעתי. וכמובן על האוזן הקשבת  
גילי-ה , ויצו
  היייי
היה כיף! הילדים מאוד נהנו זה הכי חשוב!
כיף גדול בכל פעם מחדש ,
המשך עשייה מהנה וקיץ פורה :) מזל-קאנטרי רמת השרון
 

יער בראשית - גני יהושוע פארק הירקון, תל אביב
טלפון: 03-6437734
נייד: 0523988098
פקס: 036437735
מייל: info@yaarbereshit.co.il

עקבו אחרינו:

   
מפת האתר      *     תנאי השימוש באתר
בכדי להצטרף לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

 
.